Contact

Dit is de aanbiedingen actie website van de grootste officiƫle Peugeot dealer van Nederland, centraal gelegen, en de beste in b2b, welkom bij Nefkens Midden B.V. Op deze bedrijfswagen actiewebsite bieden wij u de beste deals als het gaat om uw nieuwe Peugeot. Wij kopen groot en centraal in en kunnen daardoor met veel extra voordeel nieuwe Peugeot bestelwagens uit voorraad leveren voor u. Vraag nu online een offerte aan en rijdt snel en voordelig in uw nieuwe Peugeot bus.

Wij streven naar een snelle response tijd. De offerte wordt op maat gemaakt, en zal persoonlijk opgestuurd worden per mail of wat u wenst. Natuurlijk kunt u ons ook even bellen indien er extra spoed gewenst is. Laat u verassen door onze Peugeot professional medewerkers met een uiterst interessante en scherpe offerte. Eventueel kunt u via de chat functie snel een vraag stellen.

Contactgegevens

NEFKENS AMERSFOORT
Siliciumweg 36
3812 SX, Amersfoort
T: (033) 461 38 46
amersfoort@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:30 - 18:00 uur
do (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 9:00 - 17:00 uur

NEFKENS MIDDEN BV BUNNIK
Rumpsterweg 37
3981 AK, Bunnik
T: (030) 656 15 83
bunnik@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:30 - 18:00 uur
do (koopavond) 8.30 - 21.00 uur
zat 10:00 - 17:00 uur

 

NEFKENS MIDDEN BV HILVERSUM
Oscar Romerolaan 21
1216 TJ, Hilversum
T: (035) 621 09 53
hilversum@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:30 - 18:00 uur
do (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 9:00 - 17:00 uur

 

NEFKENS MIDDEN BV NIEUWEGEIN
Limburghaven 1
3433 PK, Nieuwegein
T: (030) 606 38 34
nieuwegein@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m do 8:30 - 18:00 uur
vr (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 10:00 -17:00 uur

 

NEFKENS MIDDEN BV HUIZEN
Ambachtsweg 48
1271 AM, Huizen
T: (035) 525 81 24
huizen@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m do 8:30 - 18:00 uur
vr (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 9.00 - 17:00 uur

NEFKENS MIDDEN BV UTRECHT
Meijewetering 19
3543 AA, Utrecht
T: (030) 241 42 43
utrecht@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:30 - 18:00 uur
do (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 10:00 - 17:00 uur

NEFKENS MIDDEN BV ZEIST
Bergweg 101c (LET OP: navigatie invoer Bergweg 194)
3707 AC, Zeist
T: (030) 691 95 24
zeist@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m do 8:30 - 18:00 uur
vr (koopavond) 8:30 - 21:00 uur
zat 9:00 - 17:00 uur

NEFKENS MIDDEN BV NAARDEN
Gooimeer 15
1411 DE, Naarden
T: 035-6947614
naarden@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:30 - 18:00 uur
zat 9:00 - 17:00 uur
Koopavond op afspraak


WERKPLAATS & VERKOOP ONDERDELEN
Ma t/m Vr 08:00-17:00 UUR
Zat 09:00-12:00 UUR 

NEFKENS MIDDEN BV BAARN
Eemweg 29K
3755 LC, Eemnes
T: (035) 538 30 26
baarn@nefkens.nl
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM
ma t/m vr 8:00 - 18:00 uur
zat 8:00 - 17:00 uur